Sık Kullanılanlara Ekle      Bilgi Formu

ISO 9001: 2008
Hakkımızda


Firmamız 1980 yılında Türkiye’de fabrikaların çeşitli endüstriyel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Avrupa ve ABD’den ithalat yapan ve bu dönemde birçok yabancı üreticinin Türkiye Distribütörlüğünü alan ilk girişimci firmalardan olup 1995 yılında faaliyetlerine PINAR MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. ismi ile devam etmiştir. Son 15 yıldır firmamız özellikle kendini Asansör sektörüne yönelik çözümlere ve bu sektöre katma değer kazandıracak ileri teknoloji ürünlerin Mümessilliğini almaya adamış ayrıca Taahhüt Departmanlığını özellikle PLC otomasyon ve SCADA Sistemleri ile Karayolu trafiği konusunda uzman ve aranan firma durumuna getirmiştir.

Referanslarımızdan da görüleceği gibi, özellikle PLC Otomasyonu ve SCADA Sistemleri ile, Karayolu Trafiği konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile firmamız, Endüstriyel Sistemler ve Karayolları Trafik Kontrol ve Yönetim Sistemlerinde bakım ve yapım projeleri gerçekleştirmektedir. Bakım işlerimiz kapsamında özellikle Karayollarındaki devletyolu ve otoyollardaki Tünel Kontrol Elek. Elektr. ve Elektromekanik Sistemleri, Ücret Toplama Sistemleri, Aydınlatma ve Elektrifikasyon sistemlerinin periyodik koruyucu bakımları ve arıza müdehaleleri gerçekleştirilmektedir. Yapım işlerimiz kapsamında ise, Karayolları ve Büyükşehir Belediyeleri kapsamındaki Kavşak Kontrol ve Sinyazlizasyon Sistemleri, Değişken Mesaj İşaretleri ve Yönetim Merkezleri, Akıllı Ulaşım Sistemleri, Tünel Kontrol Elek. Elektr. ve Elektromekanik Sistemleri, Yol Aydınatma ve Elektrifikasyonu ileEndüstriyel Tesislerde AG OG Sistem Revizyonları, SCADA Sistemleri Tesisi ve Revizyonu bulunmaktadır.

En basit çözümden en karmaşık çözüme, 120 kişiyi yi aşkın çalışanımız ile kuruluşların spesifik beklentilerini karşılamak üzere, kurulduğumuz ilk gündeki heyecan ve coşkumuzla sizlere hizmet üretmenin gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

VİZYON  
Uzmanlaştığımız komularda dünya standartlarında hizmet vermek  bu konuda  Türkiye ve komşu ülkelerde lider olmak

MİSYON  
Kalite ve yüksek teknolojiden ödün vermeden vizyonumuza bağlı kalarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup beraber başarılı projelere imza atmak.

  HABERLER  
Yeni Adresimiz Ulasim, Ulasim Biletleme ve Yönetimi, Altyapi ve Endüstriyel Tesis Isletmeciligi kapsaminda kullanilan Isletme Yönetimi Yazilimi ... Otoyol, ücret toplama sistemleri ve tünel isletmeciligi alaninda dünya lideri… ASANSÖR ISTANBUL 2017 de yine yerimizi aliyoruz. Degerli Müsterilerimizi bekleriz. Lütfen tüm öneri ve sikayetlerinizi bize bildiriniz… Sirketimiz siz müsterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalismalarina devam ediyor. Firmamiz hakkinda bilgi almak için sitemizin iletisim bölümündeki telefon numaralarini arayarak veya email yolu ile bize ulasabilirsiniz. Artik firmamizla ilgili tüm güncel bilgilere sitemiz araciligi ile ulasabilirsiniz.
Anasayfa | Hakkımızda| Kalite Politikası ve İş Sağlığı Güvenliği| Bakım İşleri| Yapım İşleri| Endüstriyel Otomasyon| Trafik Yönetim Sistemleri| İş Bitirme Belgeleri| İ.K.| İletişim
 
FERHATPAŞA MAH. 37. SOKAK BINA NO 24 34888 ATAŞEHİR- ISTANBUL
Tel : +90 216 590 02 65 / Fax : +90 216 590 06 98
info@pinarmuhendislik.com